Mire se erdhe ne jete nipi im 5. Këngëtari shumë i dashur nga publiku Ramadan Krasniqi- Dani ka fituar edhe një herë epitetin gjysh, shkruan "Kosovarja". Si shkruhet ‘Mirëseerdhët’? 12 fjalë që zakonisht shkruhen gabim. . Cofte e lumtur kudo jeta jote. Mire se erdhe ne jete Duam. . Nipi ynë i dashur dhe i dashur. albanskenderaj Verified Mire se erdhe ne jete Duam. Demi. Dje në familjen Krasniqi ka festë sepse iu është shtuar edhe një nip, Daedi. . facebook. Shfletoni arkivat tona me poezi, proza, tregime, ese dhe tekste këngësh. . it/shqiptaretfb• Web: https://shqiptaretpershqip. I dashur nipi im, "taksirat" e ke te jesh pjese e nje familje te thjeshte shqiptare, qe eshte munduar, pa hile, te vere ndonje. 1. Nipi im kishte Dasma Shqiptare 2022 dhe pas martese erdhi nga mergimi dhe un mbeta e gezuar kur e pash qe u kthye pas shume vitesh ne vendlindje. Cofte e lumtur kudo jeta jote. . . Vetëm se u bëmë më mjeshtra gurë duke thërrmuar. Ja erdha e une se ngela ne detroit vetem :(. Ashtu si e do natyra diellin e si e duan yjet qiellin. "Mirë se erdhe. [03-07-2015] Këngëtarja Silva Gunbardhi sot është bërë nënë dhe këtë gjë e ka konfirmuar ajo vetë nëpërmjet një postimi rrjetin e saj social 'Facebook'. . Ata janë të bllokuar nën rrënoja dhe nuk ka asnjë shenjë jete”, tha për AFP Semire Coban, një mësuese kopshti në Hatay të Turqisë. . : agjenci, gjeografi, gjeometri, gjeneratë, gjenezë, gjimnastikë, higjienë, origjinë etj. Only 48hrs of being parents! 😳. . Vet këngëtari përmes një postimi në rrjete sociale ka bërë të ditur lajmin e gëzueshëm. Qualität:. . © SYRI. Duke pozuar me nipin duar ai shkroi: "Mirë se erdhe jetë nipi jem Daed♥️". . Duaj Mos. . gut, dass das biest zu uns gekommen ist. .
Florija: Do e mbaj fëmijën, edhe pse nuk do jetë i bukur si nipi im. A post shared by GILI Official profile (@gili. Zoti te dhente shendet, fat, e nje jete sa me te lumtur ! Babi me Mamin do te duan pa kufij gjithmone. . Provided to YouTube by Label EngineO mire se na erdhe · Tirana Radio Folk Ensemble, TraditionalKëngë popullore Shqiptare, Vol. Sot familjen Krasniqi ka festë sepse iu është shtuar edhe një nip, Daedi. Klubi londinez e ka prezantuar së fundmi bomberin belg, nëpërmjet një video speciale të publikuar në faqën zyrtare në “Tëitter”. Mire se erdhe Denisa! Suksese ne shkolle,je ne sezon viju mesimeve Gjithe te mirat 24-05-2004, 13:59 #16. . . Autori: Florjan Imeri. . Le të. 'Mirë se erdhe princi im!' këngëtarja shqiptare është për herë të parë mama! 31 Maj 2016. E padyshim që urimi më i veçantë për lindjen e djalit është ai i motrës saj, Teutës, shkruan lajmi. Mirë se erdhe në jetë!”. Ne te njeten date qe ka lindur dhe nusja,ne 27 NENTOR. net. Mire se erdhe ne kete jete djali im MATIN MARKU 27,11,2021. . . Si shkruhet ‘Mirëseerdhët’? 12 fjalë që zakonisht shkruhen gabim. Me jete te gjate nipin, o sa mire me vjen qe cdo gje ka shkuar si duhet dhe jane te dy mire, nena e femija. . : agjenci, gjeografi, gjeometri, gjeneratë, gjenezë, gjimnastikë, higjienë, origjinë etj. Mirë se erdhe në jetë!”. The baby love Rolling Ray, cause purrr. . Apache/2.

Popular posts